Ponuda

Design hotel Navis – Opatija
Tvrtka Villa Kapetanovic
Noćenje s doručkom u design hotelu Navis te besplatno korištenje sauni i bazena. Mogućnost rezerviranja stola u a la carte Restaurantu Navis, jednome od najboljih restorana na Kvarneru.
Tvrtka Žito grupa
Kako su blagdani uvijek prilika za DOBRO djelo, darivanje, slanje dobrih poruka i širenje dobre energije, nastavno na našu dobru priču, slobodni smo ponuditi Vam DOBRO poklon pakete, namijenjene darivanjima poslovnih partnera, djelatnika, humanitarnim darivanjima … ili bilo kojoj svrsi koja će izmamiti osmijeh onome kome ga uručite. DOBRO su trajni mesni proizvodi od svježeg mesa slavonske svinje. Kušajte raznovrstan asortiman naših proizvoda i uvjerite se u njihov dobar sastav.
Tvrtka RITEH d.o.o.
Kroz mjere energetske učinkovitosti nudimo kompletna rješenja za klijenta kako bi povećali konkuretnost proizvoda i smanjili udio i cijenu energije u jedinici proizvoda.
Tvrtka Ligamedos d.o.o.
Tvrtka Ligamedos d.o.o. za članove UBH Prsten odobrava 10 % popusta na sve proizvode osim na krevete i invalidska kolica ( popust vrijedi za sve oblike plaćanja osim za plaćanja American Express i Diners Club karticama).
Najam vozila po atraktivnim cijenama
Tvrtka ORYX Grupa
Unajmite vozilo po niskim cijenama uz osiguranu zimsku opremu na baš svakom vozilu iz flote.
Tvrtka MEGAKOP ZASTUPANJE d.o.o.
Ugovaranje svih vrsta neživotnih i životnih osiguranja
Podne obloge
Tvrtka Megakop d.o.o.
Prodaja i ugradnja svih vrsta podnih obloga
Tvrtka AutoZubak d.o.o.
Za sve ljubitelje ljetnih guma marke Michelin pripremili smo jedinstvenu ponudu u kojoj je uz 20% popusta na ljetne gume uključena i garancija 50.000 prijeđenih km.
Porezno savjetovanje i zastupanje
Tvrtka Braovac porezno savjetništvo j.t.d.
Ovlašteni porezni savjetnik Mr.sc. Ilija Braovac, dip.iur pruža usluge poreznog savjetovanja i zastupanja u poreznim postupcima. Više informacija na www.braovac.hr
Tvrtka Bilateks Fidus d.o.o
Nudimo proizvodnju radne odjeće i drugih tekstilnih proizvoda u našem pogonu u Zagrebu. Sa preko 10 godina iskustva u poslu, možemo jamčiti samo najbolje proizvode sa najkraćim rokovima dostave. Uz proizvodnju nudimo i niz drugih usluga koje će učinit Vaš posao prepoznatljivim.  www.bilateks.hr