• Slika2

Design hotel Navis – Opatija

Noćenje s doručkom u design hotelu Navis te besplatno korištenje sauni i bazena. Mogućnost rezerviranja stola u a la carte Restaurantu Navis, jednome od najboljih restorana na Kvarneru.

Opis usluge

Meridijani i paralele hotela Navis nisu još jedna usputna stanica koju ćete posjetiti i zaboraviti. Njegove koordinate otkivaju najljepšu destinaciju vašeg putovanja i pričaju priču o mjestu u kojem vrijeme stane. O mjestu gdje završava Istra i gdje more najdublje prodire u Hrvatsku. O mjestu nenadmašnog stila, prvoklasne usluge i izvanredne gastro ponude. Ovo je priča o hotelu Navis. Ipak, najljepše su one priče koje su ispričane s vama tijekom vašeg boravka. Tim se pričama neizmjerno veselimo.

hwww.hotel-navis.hr

Villa Kapetanovic